NOSTROMO V6

Cena: 330zł

Opis

Zasilanie tylko z portu USB, zasilanie dopracowaliśmy maksymalnie jak to tylko możliwe. Specjalnie do uNOSTROMO opracowany został nowatorski wewnętrzny system zasilania który prawie całkowicie uniezależnia nas od jakości prądu z komputera. Komputer ma za zadanie jedynie dostarczyć prąd, a już wewnętrzna sekcja zasilania zadba o to aby ten prąd miał odpowiednie napięcie i był maksymalnie odszumiony.

Mimo ze ten dac jest najtańszym w naszej ofercie, na jego skonstruowanie poświęciliśmy najwięcej czasu i wysiłku ale myślę że efekt jaki uzyskaliśmy całkowicie to uzasadnia.

Wysokiej jakości, za niewielką cenę DAC, czyli konwerter sygnału cyfrowego z komputera przez port USB do analogowego (stereo) Line Out oraz wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, gniazdo na przednim panelu. Dac uNOSTROMO został wykonany z najwyższej jakości elementów. Kondensatory WIMA, Rezystory precyzyjne VISHAY DRALORIC, kwarc 12MHz dokładność 20ppm.

Gniazda RCA firmy PRO SIGNAL pozłacane. Sekcja zasilania zbudowana została w oparcie o zasilanie ze złącza USB, wykonana została maksymalnie możliwa separacja i eliminacja zakłóceń zasilania z komputera. Cyfrowe wejście z komputera (USB) wykonane na układzie Burr-Brown Audio PCM2707, Uwaga! wejście USB akceptuje pliki dźwiękowe o rozdzielczości max 48kHz.

Konwersja cyfrowo-analogowa (dac) to układ firmy WOLFSON 24-Bit Resolution SNR: 112 dB Wzmacniacz słuchawkowy ma parametry: Moc wyjściowa: 85mW x 2 przy 32 Ohm THD+N 0.0007% SNR > 110dB Obsługa słuchawek o impedancji 16 do 300 Ohmów, czyli większość dostępnych. Na wyjściu 2xRCA na tylnym panelu poziom sygnału wynosi 2,1RMS Widoczne na przednim panelu uNOSTROMO wysokiej jakości gniazdo akceptuje wtyki o średnicy 3,5mm.

Regulacja głośności potencjometrem (ALPS ProAudio) działa tylko dla gniazda słuchawkowego.

Kliknij -> recenzja Nostromo V6 na portalu wstereo.pl